Czy wiedzą Państwo, że…
już teraz możemy ubiegać się o dotację bezpośrednio z Komisji Europejskiej

#EICAccelerator – to zupełnie inne podeście niż #konkursy krajowe, z którymi częściej mamy do czynienia.
Tu liczy się #pomysł #projekt musi zainteresować, wzbudzić emocje.

Obowiązuje dwuetapowa ocena
Zanim złożymy pełną aplikację, składamy krótki #wniosek wstępny, aby sprawdzić czy nasz pomysł wpisuje się w założenia konkursu – oszczędność czasu
Wnioski składane są samodzielnie przez przedsiębiorstwa – nie musisz szukać i angażować partnerów
Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie rozwiązania na min. V/VI poziomie #TRL, czyli rozwiązania zaprojektowanego, przebadanego laboratoryjnie, gotowego do weryfikacji/testów w środowisku docelowym. Może to być na przykład #produkt, #usługa czy #technologia.
Środki można pozyskać na dwa etapy: grant (prace rozwojowe od 0,5 do 2,5 mln EUR, dofinansowanie 70%) oraz komponent inwestycyjny (wprowadzenie produktu na rynek) do 15 mln EUR.

Dlaczego my?

Współpracujemy z ekspertką, która ocenia wnioski w ramach EIC Accelerator, która chętnie udzieli podpowiedzi jak prawidłowo przygotować wniosek,
Współpracujemy z wytwórnią filmów, która przygotuje film niezbędny do złożenia wniosku wstępnego,
Współpracujemy z agencją marketingową, która przygotuje atrakcyjną graficznie prezentację pitch-deck oraz zadba o Państwa wizerunek w mediach społecznościowych, co także jest ważne przy ocenie wniosku w EIC Accelerator.

WAŻNE
Już teraz możemy złożyć wniosek w terminie do 31 marca 2022 r. w konkursie „Granty na Eurogranty”, który w całości pokryje wyżej wymienione koszty oraz koszty przygotowania wniosku do EIC Accelerator (nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat).

My zabieramy się do pracy i już niedługo podzielimy się naszymi doświadczeniami.

Zapraszamy do kontaktu!